Корзина
239 отзывов
Знижка 15% на ГАЗОАНАЛІЗАТОРКупуй зі знижкою

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+38067-374-28-72
+38050-962-67-45
АвтоГаз - Газобалонне обладнання для Авто.
Корзина

AGM акумулятори

AGM (Absorbent Glass Mat) ― це технологія виготовлення свинцево-кислотних акумуляторів.Класичний свинцево-кислотний акумулятор ― це корпус, розділений на відсіки сепараторами ― мікропористим пластиком. У відсіки залитий електроліт ― розчин сірчаної кислоти, і в цей розчин занурені пластини, між позитивними і негативними пластинами протікає струм.

Технологія AGM використовує просочений рідким електролітом пористий заповнювач відсіків корпусу з стекловолокна.Мікропори цього матеріалу заповнені електролітом не повністю. Вільний обсяг використовується для рекомбінації газів.Акумулятор, вироблений за технологією AGM, має перед класичними акумуляторами ряд переваг, отриманих за рахунок такої технології. Зокрема, стійкість до вібрації, відсутність необхідності обслуговувати, установка практично в будь-якому положенні (установка догори дном не рекомендується з міркувань безпеки зважаючи верхнього розташування клапанів). Деякі виробники заявляють збільшену продуктивність таких АКБ або високий пусковий струм.