Корзина
239 отзывов
Знижка 15% на ГАЗОАНАЛІЗАТОРКупуй зі знижкою

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+38067-374-28-72
+38050-962-67-45
АвтоГаз - Газобалонне обладнання для Авто.
Корзина

Контролери заряду

Контролер заряду батареї - це обов'язковий елемент будь-якої геліосистеми. Він допомагає виконувати функції контролювання процесу зарядки і стану акумуляторних батарей, може керувати також іншими електричними процесами.

В даний час у виробництві з'явилися доступні контролери з точкою стеження максимальної потужності, що дозволяють підвищити вироблення електричної енергії сонячними батареями в похмуру погоду. А також існують найбільш складні контролери, які вміють простежувати точку максимальної потужності сонячних батарей. Ці прилади називають ще контролерами МРРТ.Розрізняють два види контролерів: шунтові і послідовні. У процесі роботи шунтових контролерів струм, який генерується сонячною батареєю, не зможе потрапити відразу в акумулятор,тільки через шунт. До того ж однією з особливостей останнього є підключення до входу тільки сонячної батареї і ніяких інших джерел енергії.Послідовні контролери дозволяють відключити джерело енергії від акумулятора і навантаження, а напруга вирівнюється до значення напруги холостого ходу.