Корзина
239 отзывов
Знижка 15% на ГАЗОАНАЛІЗАТОРКупуй зі знижкою

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+38067-374-28-72
+38050-962-67-45
АвтоГаз - Газобалонне обладнання для Авто.
Корзина

Інвертори

Інвертор ― перетворювач постійного струму в змінний однофазний або багатофазний струм, силовий генератор змінного струму.

Вибираючи інвертор для вирішення побутових і виробничих завдань, необхідно звертати увагу не тільки на його технічні характеристики (рівень ККД, прийнятність габаритів, якість елементної бази), але й на репутацію виробника: ефективно і безвідмовно працювати здатне тільки надійне обладнання. Універсальний варіант для використання в побутових умовах - гібридні інвертори, які можуть працювати паралельно і від мережі, і від акумулятора, віддаючи пріоритет джерела постійного струму. Автономні інвертори працюють без підключення до зовнішньої мережі, використовуючи як джерело енергії виключно сонячні батареї, тому можуть застосовуватися в повністю автономних системах чи на об'єктах, що не мають підведення до централізованого джерела електрики.