Продавец Інтернет магазин " АвтоГаз " развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
268 отзывов
Знижка 15% на ГАЗОАНАЛІЗАТОРКупуй зі знижкою
+380673742872
+380509626745
АвтоГаз - Газобалонне обладнання для Авто.
Корзина

Редуктора інжекторні 4-го покоління

Газовые редуктора 4 поколения ГБО
в виде галереив виде списка
1 2 ... 4

У цьому розділі нашого інтернет магазину газобалонного обладнання (ГБО) Ви зможете вибрати і купити газовий редуктор 4 покоління ціна якого Вас приємно здивує.

  В системі газобалонного обладнання газовий редуктор 4 покоління грає дуже важливу роль. Від його роботи залежить економічність і безпека Вашого автомобіля. У даному розділі представлені редуктора різних виробників і в різної цінової категорії. Тому кожен клієнт нашого інтернет магазину газобалонного борудованія (ГБО) зможе вибрати оптимальний для нього газовий редуктор 4 покоління.

  Газовий редуктор виконує три основні функції:

  • очищення газу - багато редуктора мають вбудований газовий клапан з фільтром грубого очищення газу. Фільтр дуже потрібен в наших реаліях життя, так як газ на на заправних станціях як правило йде з дрібними частинками піску і металевої стружки. Фільтр первинного очищення газу зроблений з бумажнокартонного матеріалу і має магніт, який затримує маталіческую стружку від пападанія в редуктор.
  • зниження тиску газу в системі. Газ при подачі з балона в газовий редуктор має високий тиск. Редуктор його знижує до робочого тиску для подальшого перетворення.
  • газовий редуктор "випаровує" газ переводячи його з рідкого в газоподібний стан для подальшої подачі до газових форсунок. Для випаровування газу необхідно багато теплової енергії, яку редуктор бере з системи охолодження двигуна.

Далі Ви можете ознайомитися з короткими характеристиками газових редукторів 4 покоління, які представлені для продажу в цьому розділі.

  Газовий редуктор Atiker SR05 турецької компанії Atiker бюджетний варіант для бюджетних автомобілів. Газовий редуктор атікер відгуки про нього дуже позитивні. Дана компанія прагне зайняти лідируючі позиції на ринку газобалонного борудованія, тому випускає якісну продукцію за низькою ціною. Це робить газовий редуктор атікер досить конкурентоспроможними.

  

Газовый редуктор Tomasetto Alaska AT 09
Газовий редуктор tomasetto alaska at-09 RGAT 3850
Один з лідерів продажів в нашому інтернет магазині. Цей редуктор розроблений італійською компанією tomasetto achille яка є одним з лідерів по виробництву і продажу газобалонного обладнання. З Прюс газовий редуктор tomasetto at-09 це його співвідношення "ціна-якість". Газовий редуктор tomasetto at-09 alaska має великий запас надійності і міцності і относіетльно невисокою вартістю.

   Газовий редуктор kme silver представлений польською компанією KME. Ця компанія одна з лідерів на ринку газобалонного обладнання. kme silver відгуки про редукторах вельми позитивні. Дані редуктора відрізняються підвищеною надійністю і невибагливістю в експлуатації. Також газовий редуктор kme silver досить невибагливі до якості палива. Дані редуктора встановлюються в автомобілі середнього класу з потужними двигунами.

  Газовий редуктор kme gold має такі ж преімущетсва як і його "молодший брат" газовий редуктор kme silver. Даний редуктор встановлюється в автомобілі з потужністю двигуна до 330 к.с.

  Також важливими показниками при виборі газових редукторів є ремонтопридатність і термін експлуатації.

  На цій сторінці нашого інтернет магазину Ви можете вибрати ремкомплекти до редукторів. Ремкомплект це комплект гумовотехнічних виробів, який призначений для заміни зношених прокладок і інших змінних гумових складових кажного редуктора. Це дає можливість повернути початкову продуктивність і стабільність роботи без заміни всього редуктора.

   Крім перерахованих вище в цій папці є маса інших редукторів від різних виробників:

 Stag R 01 і Stag R 02 - це власна розробка компані AC SA Stag. Дані девайси з'явилися відносно недавно тому думка і відмінні риси роботи, "живучості" і довговічності редукторів ще не сформовано. відмінною рисою одного з редукторів є відмінна сумісність з турбованим двигунами внутрішнього згоряння;

Bigas RI 21 (пропан), Bigas RI 23 (метан) - редуктора не мають тотальної популярності на ринку ГБО зважаючи совій високої вартості (високою щодо своїх конкурентів). Однак відмінною рисою цих устойств є підвищені характеристики стабільності роботи, терміну служби і ремонтопридатності.

Landi Renzo LI 02, Landi Renzo LI 10, Landi Renzo IG 1 двох модифікацій - ці редуктора відносяться до преміум сегменту газового обладнання. Ресурс роботи, якість виготовлення, новітні технології при розробці та виробництві, інновації та впровадження нових технологій - всі ці тези можна віднести до компанії Landi Renzo. Але все в житті має свою ціну. У данномслучае ціна на редуктора одна з найвищих в сегменті.

Tartarini Gran, Tartarini RP G-05S - редуктора, які "продаються разом з авто". Устаткування даного бренда монтується в ряді автосалонів України

  Крім редукторів представлені ремкомплекти до газовоих редукторів всього модельного ряду.