Продавец Інтернет магазин " АвтоГаз " развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
276 отзывов
Знижка 15% на ГАЗОАНАЛІЗАТОРКупуй зі знижкою
+380 (67) 374-28-72
+380 (50) 962-67-45
АвтоГаз - Газобалонне обладнання для Авто.
Корзина

Блоки управління Autronic

в виде галереив виде списка

Блок управління послідовним впорскуванням газу є найважливішою складовою у всьому комплекті газобалонного обладнання. Від його стабільної та безперебійної роботи залежить робота не тільки газового обладнання, а й автомобіля в цілому.

 

   Електронний блок управління (ЕБУ) - високотехнологічний пристрій, яке збирає параметри роботи заводських автомобільних систем і адаптує їх для газової апаратури.
Як правило використовуються параметри з:

 

   Таким чином при отриманні даними від перерахованих вище джерел ЕБУ формує і зберігає 3-D карту роботи газового обладнання., Яка використовується при роботі ДВС на газовому обладнанні. Від точності настройки цієї карти залежать параметри витрати палива і динаміки автомобіля.

 

Необхідно відзначити, що в обладнанні преміум сегменту багато виробників оснащують своє устаткування блоком OBD корекції, який в режимі «реального часу» здійснює корекцію параметрів роботи газового обладнання. Ця функція дуже корисна і дає відчутний приріст параметрів динаміки і економічності на високотехнологічних двигунах внутрішнього згоряння.

 

   Крім програмного забезпечення є ще параметр апаратного. Як правило всі блоки оснащені автомобільними мікропроцесорами, які спеціально спроектовані для автоіндустрії. Їх запас потужності і надійності дозволяє стабільно працювати при постійному негативному впливі перепадів температур, «трясіння» обладнання та ін.