Продавец Інтернет магазин " АвтоГаз " развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
268 отзывов
Знижка 15% на ГАЗОАНАЛІЗАТОРКупуй зі знижкою
+380673742872
+380509626745
АвтоГаз - Газобалонне обладнання для Авто.
Корзина

Датчики рівня газу

Датчик индикатор состояния газа для газового оборудования на авто.
в виде галереив виде списка

   У цьому розділі нашого інтернет магазину з продажу газобалонного обладнання (ГБО) і комплектуючих Ви можете купити датчик рівня газу в балоні за найкращою ціною. Тут представлені датчики для різних систем газобалонного обладнання: STAG, AEB, King, KME, Lovato, BRC, LPGTECH і ін. Власники таких систем обов'язково знайдуть саме той покажчик рівня палива, який необхідний.

 

   Датчик рівня газу на мультиклапан монтується за допомогою 2 саморізів. При монтажі сигнал про рівень газу подається в газовий блок управління, далі виводиться на перемикач газ/бензин в салоні автомобіля. Так водій автомобіля може контролювати кількість палива. Але найчастіше власники авто, у яких встановлене газобалонне обладнання 4го покоління і вище знають, що індикація рівня палива відображається досить умовно.

 

   Це пов'язано з багатьма факторами:

  • скраплений газ пропан-бутан при різних температурах має різну щільність - відповідно фізична кількість палива коливається при зміні температури навколишнього середовища;
  • неоткаліброванний або неправильно встановлений датчик рівня газу також дає велику похибку при відображенні інформації про рівень газу в балоні;
  • несправний або неправильно встановлений мультиклапан також впливає на якість відображення інформації;
  • невірні характеристики датчика рівня газу (опір).

 

   Тому при виборі датчик рівня газу необхідно враховувати всі ці фактори. Його коректна робота багато в чому залежить від обраної моделі і технічно правильної установки в систему газобалонного обладнання.


   Так при виконанні всіх вищеперелічених умов покажчик рівня палива буде правильно зчитувати інформацію, і відповідно - правильно і коректно відображати її на LED індикаторі перемикача.
   Ми пропонуємо Вам датчик рівня газу купити від кращих європейських виробників газобалонного обладнання. Якість товарів даних виробників підтверджено сертифікатами якості та відповідності.

 

   На всі товари, представлені тут мають гарантію від виробника 12 місяців з днапріобретенія.