Корзина
239 отзывов
Знижка 15% на ГАЗОАНАЛІЗАТОРКупуй зі знижкою
+38067-374-28-72
+38050-962-67-45
АвтоГаз - Газобалонне обладнання для Авто.
Корзина

Полные комплекты ГБО

Полные комплекты ГБО на 4 6 и 8-ми цилиндровые двигателя.

в виде галереив виде списка

   Наш інтернет магазин з продажу газобалонного обладнання (ГБО) пропонує Вам комплетки гбо 4 покоління купити за найкращою ціною.

 

    У даному розділі представлені комплекти ГБО 4 покоління для автомобілів з 3-ох, 4-ох, 6-ти і 8-ми циліндровими двигунами внутрішнього згоряння. Тут предтавлени такі виробники як Stag, AEB, КME, King і інші. Широкий вибір комплектуючих до систем дозволить вибрати Вам оптимальний комплект саме для Вашого автомобіля.

 

 Основні компоненти копмлект:

 1. утворюючим ланкою переважної большінаства комплектів є електроніка послідовного упорскування газу. Саме вона керує всією системою газобалонного оборудовнія починаючи від форсунок і закінчуючи клапанами газу та бензину. Від якості та функціональності обраної Вами електроніки залежить ресурс роботи більшості вузлів всій газобалонної системи. У розділі представлені комплекти як з базової електронікою, так і з більш технічно просунутої (наявність функції OBD корекції, функції автоадаптаціі, мікропроцесори останніх поколінь і ін.);

 2. газовий редуктор  виконує функцію зниження тиску і переведення газу з рідкого стану в газоподібний шляхом випаровування в своїй камері і подальшої подачі до газових форсунок. Як правило газові реудтора мають вбудований клапан газу з фільтром грубого (первинної) очищення газу. При відсутності такого вбудованого клапана його можна придбати в нашому інтернет магазині. Від обраного Вами виробника залежить стабільність, довговічність і ремонтопридатність даного вузла. Лідерами продажів на ринку газобалонного обладнання є редуктора італійської компанії Tomasetto Achille (як для 2ого так і для 4ого покоління ГБО). Продукція цієї компанії відрізняється своєю якістю, довгим терміном служби, хорошою ремонтопридатністю і невисокою вартістю; однією з найважливіших характеристик редуктора є стабільність вихідного тиску газової суміші: якщо цей параметр буде вище або нижче норми то не буде стабільності і еластичності ДВС що може привести до його поломки і виходу з ладу. Також важливим показником є ​​"пропускна здатність" редуктора: кількість зжідженного зага, який він може випарувати за одиницю часу. Даний показник є надто важливим для авто з турбованим ДВС.

 3. газові форсунки третій за значимістю компонент в загово системі автомобіля. Від їх характеристик (швидкодія, опір, ресурс роботи, виробник, ремонтопридатність, комплектація) залежить дуже багато параметрів роботи газового обладнання. Наприклад на японські або німецькі авто після 2005 року випуску ми рекомендуємо встановлювати "скорострільні" газові форсунки Hana. Це обумовлено тим фактом, що у автомобілів даного класу після зазначеного року випуску є 3 модифікації уприскування палива: фазований, попарно-паралельний і безпосередній. Завдяки характеристикам газових форсунок Hana власник авто практично не посувствует різниці в динаміці авто, в якому встановлено ГБО. Для авто більш ранніх років випуску прекрасно підходять газовиие форсунки Valtek. Вони мають більш низьку вартість, але не програють більш догогім форсунок за параметрами якості.

 4. балон газовий - ємність для зберігання газу пропан-бутан в рідкому стані. розрізняють два основних види балонів: зовнішні і внутрішні. Найбільшою популярністю користуються внутрішні балони. Вони підрозділяються на циліндричні і тороїдальні (під запасне колесо). Внутрішні газові балони мають різні розміри і ємність, тому підібрати потрібний саме для Вас не складе труднощів.

 5. мультиклапан - механічний пристрій, що встановлюється в горловину газового балона. Залежно від балона (типорозмір, висота, кут горловини) підбирається і мультиклапан. Він має ряд функцій:

  • вказує кількість газу в балоні;
  • функція захисту (2 ступені захисту: протипожежна і від надлишкового тиску) при надмірному тиску мультиклапан "скидає" чать газу для зменшення абсолютного показника тиску в балоні.
  • передача даних про рівень газу в балоні на LED індикатор в салоні автомобіля.
     

В даному розділі присутні різні комплекти обладнання "на будь-який смак і гаманець". Працівники нашої компанії підберуть необхідне Вам обладнання, яке буде відмінно працювати на Вашому автомобілі і заощаджувати Ваші гроші.