Продавец Інтернет магазин " АвтоГаз " развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
259 отзывов
Знижка 15% на ГАЗОАНАЛІЗАТОРКупуй зі знижкою
+38067-374-28-72
+38050-962-67-45
АвтоГаз - Газобалонне обладнання для Авто.
Корзина

Мультиклапана ГБО

Мультиклапаны ГБО для газового оборудования на авто.
в виде галереив виде списка
1 2 3
   Мультиклапан ГБО - це спеціалізований пристрій, яке виконує кілька функцій:
  • вимірює рівень газу в балоні;
  • бере участь при заправці балона (при заповненні мультиклапан перекриває подачу газу).

 

   Мультиклапана значно відрізняються між собою в залежності від того, для заправки яких балонів вони призначені. Також відзначимо, що саме цей пристрій відповідає за відсікання подачі газу в той момент, коли газовий балон заповнюється газовою сумішшю на 80 відсотків. Саме через це і вважається, що від якості мультиклапана багато в чому залежить безпека використання ГБО.

 

   Якщо розглядати будову цього пристрою, то можна назвати основні його складові частини:

  • запобіжний клапан; 
  • заправний вентиль; 
  • швидкісний клапан;
  • контрольна стрілка зі шкалою;
  • видатковий вентиль.

 

   Для якісної і коректної роботи пристрою все його комплектуючі повинні бути найвищої якості. Дуже важливо, щоб газовий мультиклапан був проведений в заводських умовах, які мінімізують вплив людського фактора на якість кінцевого продукту.

 

   Купити мультиклапан від кращих виробників ви можете в нашому інтернет-магазині. Усі пропоновані нами товари проходять технічні перевірки в умовах виробництва, а також ми перевіряємо перед продажем кожен мультиклапан. Ціна на таке обладнання знаходиться в доступних межах, так що навіть найкращі мультиклапана сьогодні доступні кожному. Ми рекомендуємо купити мультиклапан ГБО для запобігання небажаних і небезпечних наслідків використання газового обладнання.
 

   

   Мультиклапан Tomasetto на сьогодні є одним з найбільш затребуваних товарів в своїй категорії. Мультиклапана Tomasetto, ціна на які на сьогодні є однією з найдоступніших в категорії, зазвичай продаються вже з монтажним набором, який допоможе недорого встановити мультиклапан Tomasetto, тобто без зайвих витрат на супутні матеріали. Купити мультиклапана Tomasetto ви можете в нашому інтернет-магазині. Мультиклапан Томасетто - це одне з найсучасніших пристроїв для установки в вашому ГБО.