Продавец Інтернет магазин " АвтоГаз " развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
259 отзывов
Знижка 15% на ГАЗОАНАЛІЗАТОРКупуй зі знижкою
+38067-374-28-72
+38050-962-67-45
АвтоГаз - Газобалонне обладнання для Авто.
Корзина

Датчики тиску і вакууму (мапсенсори) ГБО

Мапсэнсоры для газового оборудования на авто.
в виде галереив виде списка
1 2

  У цьому розділі Ви можете придбати датчики тиску і вакууму (map sensor) для газового обладнання 4 покоління: AC.SA Stag, KME, AEB, LPG TECH, Zenit, OMVL REG, Agis і яку роль він виконує.

 

   Всі датчики тиску і вакууму виконують два завдання:

  • вимір абсолютного показника тиску в газовій системі: даний показник необхідний для управління роботою газового редуктора, передається цей показник в ЕБУ (електронний блок управління) газової системи;
  • вимір абсолютного показника вакууму (розрядження) у впускному колекторі автомобіля: цей показник вимірює розрядження (тиск) у впускному колекторі автомобіля і передає його в ЕБУ; необхідний для управління роботи газовими форсунками - чим більше тиск у впускному колекторі - тим більше навантаження на двигун - тим довше повинні бути «відкриті» газові форсунки для вприскування газової суміші.

 

   Датчики тиску і вакууму бувають аналогові (Stag ps 01, Stag ps 02, KME Diego ps cct 5, aeb 025) і цифрові (KME Diego ps cc 5). Всі вони встановлюються перед газовими форсунками.

 

   Від технічно вірної установки мап сенсора залежить термін його служби. Якщо встановити його невірно то конденсат з рукавів потраплятиме на мікросхему пристрою що викличе його поломку. Також однією з причин виходу з ладу пристрою є погана герметичність мембрани газового редуктора. Внаслідок чого тосол (антифриз) потрапляє в сам датчик.

 

   Також датчики поділяються на «ремонтопрігоді» (Stag ps 02, Stag ps 02 Plus, AEB 025, KME ps cct 3a і старше, KME ps cc 3a і старше) і непридатні до ремонту »(Stag ps 01, KME ps cct 1 -cct 3, KME cc 1-cc 3). Це обумовлено тим, що мікросхема пристрою «залита» спеціальним матеріалом, щоб уникнути попадання рідини, вологи і протидії температурних перепадів.