Продавец Інтернет магазин " АвтоГаз " развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
259 отзывов
Знижка 15% на ГАЗОАНАЛІЗАТОРКупуй зі знижкою
+38067-374-28-72
+38050-962-67-45
АвтоГаз - Газобалонне обладнання для Авто.
Корзина

Фільтри ГБО

Фильтры для газового оборудования на авто.
в виде галереив виде списка
1 2 ... 8

   В даному розділі нашого інтернет магазину з продажу газобалонного обладнання та комплектуючих (ГБО) і комплектуючих Ви можете фільтр гбо купити за найкращою ціною.

   

   Фільтра і фільтруючі елементи, представлені в даному розділі нашого інтернет магазину, застосовуються у всіх покоління газобалонного обладнання. Вони фільтрують газ пропан-бутан в різних фізичних станах (як в рідкому так і в пароподібному стані). Фільтрація газу перш за все необхідна для більш стабільної, довговічної роботи таких складових газового обладнання як газовий редуктор, газові форсунки.

 

   Чи не для кого не секрет що якість вітчизняного газу залишає бажати кращого. Так при заправці Вашого автомобіля на неблагонадійних заправних станціях насос прокачування газу з цистерни може "доправити" з дна металеву стружку, залишки піску та інше сміття, що не відфільтрували при видобутку і переробці газу. Саме для первинної обробки газу в рідкому стані і необхідний фільтр рідкої фази газу, який фільтрує газ до потрапляння в газовий редуктор.

 

   Даний фільтр гбо з відстійником як правило встановлюється перед газовим редуктором, має магніт невеликого діаметра для збору і концентрації металевої стружки в спеціальному відстійнику. Після фільтрації газ потрапляє в газовий редуктор де переходить в газоподібний стан. Так як газ пропан-бутан - це продукт видобутку нафти, то в його складі достатньо багато смол і інших домішок. Вони дуже сильно проявляються при переході газу з рідкого стану в пароподібний. Це перша з багатьох причина, для того щоб встановлювати на відрізку після газового редуктора і перед газовими форсунками фільтр парової фази газу або як його називають в народі фільтр тонкого очищення газу гбо.

 

   Гбо фільтр тонкого очищення насамперед фільтрує газову суміш щоб уникнути забруднення і виходу з ладу газових форсунок. Деякі з газових форсунок дуже чутливі до забруднень.

 

   В даному розділі Ви знайдете фільтр тонкого очищення газу гбо, необхідний саме для Вашого автомобіля.