Продавец Інтернет магазин " АвтоГаз " развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
268 отзывов
Знижка 15% на ГАЗОАНАЛІЗАТОРКупуй зі знижкою
+380673742872
+380509626745
АвтоГаз - Газобалонне обладнання для Авто.
Корзина

Балони ГБО

Баллоны для газового оборудования на авто.
в виде галереив виде списка
1 2 ... 8

   У нашому інтернет магазині газобалонного обладнання ми пропонуємо Вам купити за найкращою ціною балон ГБО для газобалонного обладнання всіх поколінь. Одним з найважливіших компонентів газобалонного обладнання в плані безпеки є балон ГБО пропан. Тиск в такому балоні досягає 20 Бар для газу пропан-бутан. І від його якості залежить Ваша безпека.

 

   Ми пропонуємо Вам вибрати і купити високоякісні надійні балони таких виробників, як Atiker (Туреччина), Green Gaz (ЄС), Evas, Milmet, ХарПромТех (Харків), Stako, Bormech.

   За геометричною формою розрізняють два типи балонів: тороїдальні і циліндричні.

 

   Тороїдальний балон внутрішній він же балон таблетка найчастіше встановлюється в нішу запасного колеса в багажному відділенні автомобіля. Такі балони встановлюються як правило в автомобілі приватних власників для повсякденного використання. Невеликий розмір балон ГБО пропан дозволяє його повністю помістити в дану нішу. Але з іншого боку корисний простір в багажному відділенні Вашого автомобіля зменшується через запасного колеса, яке НЕОБХІДНО завжди возити в авто.

 

   Виходом з даної ситуації може послужити установка балон ГБО пропан зовнішній. Балони такого типу встановлюються з зовнішньої сторони автомобіля. Завдяки тому, що такий балон ГБО тор має підвищені характеристики безпеки його можна встановлювати подібним чином. Все балон ГБО пропан мають сертифікати відповідності.

 

   Циліндричний балон ГБО пропан встановлюється як правило на комерційний транспорт. Такі балони мають підвищену місткість, що дає більший запас ходу без дозаправки. Популярністю користується балон ГБО 50 л ємності через невеликий розмір і місткість.

 

 Балон гбо харпромтех - Це Український виробник. Однак якість балон ГБО харків не поступається європейському.