Продавец Інтернет магазин " АвтоГаз " развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
268 отзывов
Знижка 15% на ГАЗОАНАЛІЗАТОРКупуй зі знижкою
+380673742872
+380509626745
АвтоГаз - Газобалонне обладнання для Авто.
Корзина

Блоки управління ГБО

Блоки управления для газового оборудования на авто.
в виде галереив виде списка
1 2

   Блок управління послідовним впорскуванням газу є найважливішою складовою у всьому комплекті газобалонного обладнання. Від його стабільної та безперебійної роботи залежить робота не тільки газового обладнання, а й автомобіля в цілому.

 

   Електронний блок управління (ЕБУ) - високотехнологічний пристрій, яке збирає параметри роботи заводських автомобільних систем і адаптує їх для газової апаратури.
Як правило використовуються параметри з:

 

   Таким чином при отриманні даними від перерахованих вище джерел ЕБУ формує і зберігає 3-D карту роботи газового обладнання., Яка використовується при роботі ДВС на газовому обладнанні. Від точності настройки цієї карти залежать параметри витрати палива і динаміки автомобіля.

 

   Багато виробників самостійно розробляють і впроваджують власне програмне забезпечення для електроніки уприскування. Так, компанія AC.SA. Stag оснащує останні моделі своєї електроніки функцією автоадаптаціі ISA 3, яка дозволяє налаштувати «поведінку» автомобіля максимально близько до бензинової.

 

   Необхідно відзначити, що в обладнанні преміум сегменту багато виробників оснащують своє устаткування блоком OBD корекції, який в режимі «реального часу» здійснює корекцію параметрів роботи газового обладнання. Ця функція дуже корисна і дає відчутний приріст параметрів динаміки і економічності на високотехнологічних двигунах внутрішнього згоряння.

 

   Крім програмного забезпечення є ще параметр апаратного. Як правило всі блоки оснащені автомобільними мікропроцесорами, які спеціально спроектовані для автоіндустрії. Їх запас потужності і надійності дозволяє стабільно працювати при постійному негативному впливі перепадів температур, «трясіння» обладнання та ін.