Корзина
229 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Знижка 15% на ГАЗОАНАЛІЗАТОРКупуй зі знижкою
+38067-374-28-72
+38050-962-67-45
АвтоГаз - Газобалонне обладнання для Авто.
Корзина

Датчики тиску та вакууму Stag

Датчики тиску та вакууму Stag

   У цій статті ми детально розглянемо один з компонентів електронік уприскування 4 покоління від компанії Stag - датчик тиску і вакууму (призначення, різновиди, проблеми з їх використанням та варіанти їх вирішення).

   Для початку коротко обговоримо сам бренд: польська компанія Stag є лідером продажів на ринку ГБО України в сегменті електронік уприскування. ЇЇ розробки та інновації переймають інші компанії - конкуренти. Надійність товарів цього бренду практично не ставиться під сумнів.

   Датчик тиску і вакууму в системах упорскування виконує три дуже важливі функції. Він заміряє:

   В хронологічному порядку датчик тиску і вакууму Stag:

   Для вимірювання показника тиску газу і його температури виробник у міру розвитку технологій і необхідності більш точного вимірювання даних змінив форм фактор: PS 01 був виконаний в «вертикальному» варіанті і всі наступні версії в «проточному». Ця інновація дуже негативно позначилася на терміні служби версій PS 02 і PS 02 Plus так як при невірної установці датчика він швидко виходив з ладу через конденсату і якості газу.

   Ця проблема «лікувалася» установкою фільтра парової фази з відстійником Alex Ultra 360. Найнадійнішим в серії по праву вважається PS 01, термін служби якого в рази вище новіших версій зважаючи на свою конструкції (вертикальне розташування не дозволяє конденсату накопичуватися в датчику).

   На мій погляд необхідно обговорити і питання ремонту та ремонтопридатності датчик тиску стаг. Найперша версія в принципі ремонту не підлягає, так як мікросхема приладу залита «сургучем». Дістатися до схеми без її пошкодження практично неможливо.

   Що ж стосується версій PS 02 і PS 02 Plus - ремонт можливий, але вартість якісного ремонту і послуг з пересилання становить від 65 до 80 відсотків від вартості нового. На мій погляд ps-02 plus ремонт не доцільний.
   Що ж стосується версії PS 04, то поки на ринку пропозицій по його ремонту немає.

Другие статьи