Корзина
224 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Знижка 15% на ГАЗОАНАЛІЗАТОРКупуй зі знижкою

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+38067-374-28-72
+38050-962-67-45
АвтоГаз - Газобалонне обладнання для Авто.
Корзина

Любриканти та крапельниці ГБО. Системи захисту клапанів.

Любриканти та крапельниці ГБО. Системи захисту клапанів.

Системи захисту клапанів на авто з ГБО З моменту зародження газобалонного обладнання розробники звернули увагу на переважання зносу в двигуні пари клапан-сідло на деяких моделях автомобілів (список моделей можна уточнити у спеціалістів), тому що...

Системи захисту клапанів на авто з ГБО

З моменту зародження газобалонного обладнання розробники звернули увагу на переважання зносу в двигуні пари клапан-сідло на деяких моделях автомобілів (список моделей можна уточнити у спеціалістів), тому що в газі, на відміну від бензину, немає різних домішок, які впливають на це. Необхідно було знайти засіб, що забезпечує продовження терміну служби і захист клапанів для двигунів внутрішнього згоряння. Проблему вирішив німецький вчений Вольфганг Кленер, який в 1979 році в Австрії розробив рідину для захисту клапанів  Flash Lube.

На сьогоднішній день на ринку захисних рідин для клапанів лідируючі позиції займають:  Flash Lube і новий захисний комплект JLM. Обидва засоби в повному обсязі задовольняють вимогам щодо захисту клапанів двигунів внутрішнього згоряння. Переваги використання любрикантів-крапельниць:

  • збільшення терміну служби сідел клапанів і самих клапанів;змащення, охолодження і очищення зони випускних і впускних клапанів:
  • зменшення зносу гнізда клапана;
  • зменшення витрат палива і викиду вихлопних газів;очищення паливної системи і форсунок;
  • зниження температури двигуна;
  • економія у використанні - 500 мл на 500 літрів палива; 
  • безпека у використанні на автомобілях старих моделей і нового модельного ряду.

Одного літра вистачає на пробіг близько 16 тисяч кілометрів. Таку крапельницю, як правило, пропонують поставити одразу з установкою газобалонного обладнання за мінімальні гроші, тому вона практично не впливає на загальну ціну установки і експлуатації. Зроблено це для мінімізації можливого виникнення негативу. Але потрібно зауважити, що не всім автомобілям необхідна така система, але вона рекомендована для поліпшення роботи різних систем.

 У нас Ви можете придбати якісне, оригінальне обладнання ГБО, любриканти та крапельниці.

 

Інтернет магазин газобалонного обладнання "Автогаз" м.Сокаль

Другие статьи