Корзина
224 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Знижка 15% на ГАЗОАНАЛІЗАТОРКупуй зі знижкою

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+38067-374-28-72
+38050-962-67-45
АвтоГаз - Газобалонне обладнання для Авто.
Корзина

Ремонт та ремкомплекти газових форсунок

Ремонт та ремкомплекти газових форсунок

Газова форсунка - це вузол автомобільного газового обладнання, призначений для точного дозування газу - пропану або метану – і досягнення оптимальної паливо-повітряної суміші в двигуні внутрішнього згоряння. Рідкий газ подається до редуктора, а...

Рідкий газ подається до редуктора, а там випаровується. Далі під невеликим і стабільним тиском подається як раз до газових форсунок. 

Електронний блок управління аналізує сигнали автомобільного ЕБУ і управляє роботою форсунок, про які ми говоримо. Газові форсунки стали застосовуватися в так званому ГБО 4-го покоління, в системах розподіленого уприскування. Звичайно, як і будь-яке інше обладнання, форсунки періодично потребують ремонту.

Особливості ремонту газових форсунок

Зазвичай ремонту вимагають форсунки Valtek Type 30 і їхні численні клони, такі як Alex, Rail, Fema, Mimgas і т. ін. Ремонт форсунок полягає в розбиранні, мийці і установці нового ремкомплекта з наступним регулюванням ходу штока.

Форсунки Type 30 дуже популярні, вони непогано зарекомендували себе на двигунах, невимогливих до складу паливної суміші, і «прощають» часом значні відхилення в паливній суміші від стехіометричного співвідношення. Переваги type 30 лежать на поверхні - вони найдешевші. Легко ремонтуються.

Недоліки Type 30 випливають з самої конструкції. Газ до штоку подається через отвір в безпосередній близькості від сідла, перпендикулярно запірній частині штока. Шток соленоїда не продувається, тим самим терпить більш високі температурні навантаження, закоксовується брудом, особливо при установці форсунок «догори ногами». Це в свою чергу призводить до того, що параметри форсунок швидко йдуть від заданих. Type 30 вимагає постійного сервісного спостереження і постійних регулювань газового обладнання. Друга проблема - низька швидкість роботи. Штоки у цих форсунок досить важкі. Вони фізично не здатні підтримувати час відкриття коротше 2 мс.

Важкість штоків тягне за собою ще одну проблему - знос гумових відбійників. Як правило, таких форсунок вистачає максимум на 70 тисяч кілометрів пробігу автомобіля. В середньому до ремонту вони витримують 50-40 тисяч кілометрів. Форсунки Type 30 турецького чи китайського виробництва можуть потребувати ремонту після пробігу в 20 тисяч км.  

Хвороба найдешевших форсунок - турецьких і китайських - це недостатньо ретельне перед продажні регулювання ходу штока, що призводить до нерівної роботи двигуна через різну кількість газу, який потрапляє в циліндри і невідповідності складу паливо-повітряної суміші по циліндрах.


Виробник рекомендує кожні 20 тис км регулювати хід штока, кожні 40 тис км міняти ремкомплект. Однак з досвіду, термін експлуатації форсунок може бути різним, що залежить від певних чинників. Комусь таких форсунок вистачає на 70 тисяч пробігу, а хтось звертається в сервіс вже через 10 тисяч

Що стосується більш дорогих форсунок ГБО, таких як LANDI RENZO, BRC, HANA, то вони розраховані на весь термін служби і не придатні до ремонту. Потребують тільки періодичного промивання.

Широкий асортимент ремкомплектіів форсунок тут..

Інтернет магазин газобалонного обладнання "Автогаз" м.Сокаль

Другие статьи