Корзина
224 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Знижка 15% на ГАЗОАНАЛІЗАТОРКупуй зі знижкою

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+38067-374-28-72
+38050-962-67-45
АвтоГаз - Газобалонне обладнання для Авто.
Корзина

Ремкомплекти газових редукторів та їх ремонт.

Ремкомплекти газових редукторів та їх ремонт.

Іноді, щоб відновити роботу такого компоненту ГБО автомобіля, як газовий редуктор, що працює на метані або пропані, досить поміняти його ремонтний комплект. Це дозволить вам заощадити гроші, адже ціна такого обладнання ....

... ціна такого обладнання в кілька разів нижче вартості самого пристрою. Найчастіше будь-який ремкомплект складається з: газових мембран, гумових ущільнювачів, кілець і прокладок.

   Ремонт цієї деталі ГБО зазвичай проводиться на спеціалізованих сервісах газобалонного обладнання, іноді водії вважають за краще здійснювати ремонт газового редуктора своїми руками. Складного, на перший погляд, нічого, але тонкощі налаштування редуктора, заміна діафрагм і кілець ущільнювачів вимагає певних навичок. Ревізію редуктора краще довірити майстрам, її необхідно робити при певному пробігу - кожні 70-80 тис. км із заміною діафрагм.

   Довговічність роботи редуктора (пропанового або метанового) залежить від правильної експлуатації обладнання - своєчасна заміна фільтра (8-10 тис. км), прогрітий редуктор.

В цілому роботу по профілактиці і ревізії пропанового ГБО можна розділити на кілька етапів.

  • I Етап. Після проходження кожних 8-10 тис. км

   Для ГБО 2 покоління: заміна фільтра рідкої фази (грубої очистки). Він знаходиться або в редукторі, або в електроклапані газу, в деяких випадках - і в редукторі, і в електроклапані газу (проводиться заміна обох); злив конденсату.

   Для ГБО 4 покоління: заміна фільтра рідкої фази (грубої очистки). Він знаходиться або в редукторі, або в електроклапані газу, в деяких випадках - і в редукторі, і в електроклапані газу (проводиться заміна обох);

Заміна фільтра тонкої очистки (парової фази). Він розташований у напрямку від редуктора до форсунок. Іноді буває одноразовим і підлягає повній заміні або багаторазовим, в якому змінюється тільки картридж.

  • II Етап. Після проходження кожних 70-80 тис. км - заміна ремкомплекта редуктора.

   Ремкомплект газового редуктора - це набір деталей, що зношуються, для редуктора. В першу чергу, мова йде про мембрани і прокладки які мають безпосереднє значення для коректної роботи редуктора, проте з часом вони мають властивість зношуватися. Заміна ремкомплекта газового редуктора дозволяє уникнути подальших проблем з роботою цього пристрою. Тобто саме якісний ремкомплект здатний значно продовжити термін його експлуатації.

У ІМ Автогаз Ви можете знайти широкий вибір ремкомплектів до газових редукторів 

Інтернет магазин газобалонного обладнання "Автогаз" м.Сокаль

Другие статьи