Корзина
187 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
Знижка 15% на ГАЗОАНАЛІЗАТОРКупуй зі знижкою

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+38-067-374-28-72
+38-050-962-67-45
АвтоГаз - Газобалонне обладнання для Авто.
Корзина

Продукти компанії FARO - трубка термопластикова, фітінги, перехідники.

Продукти компанії FARO - трубка термопластикова, фітінги, перехідники.

Італійська компанія FARO займається виробництвом термопластикових трубок з різним діаметром, а також фітінгів та перехідників. Це новітнє покоління газового обладнання, яке стало ....

Італійська компанія FARO займається виробництвом термопластикових трубок з різним діаметром, а також фітінгів та перехідників. Це новітнє покоління газового обладнання, яке стало більш надійними завдяки сучасним конструктивним рішенням. ГБО FARO - перш за все високоякісні шланги, для виробництва яких використовуються інноваційні технології.

Згодом зросла конкуренція не тільки на світовому ринку газобалонної промисловості, а й на європейському. Але італійській компанії FARO не страшна конкурентна боротьба і вона здатна тримати марку, не перевищуючи при цьому ціни. З такими труднощами FARO з гідністю справляється, не перестаючи розширювати сфери свого імпорту в країнах Європи і Азії.

 Застосування інноваційної магістральної трубки з термопластика FARO дозволяє:

 • підвищити стійкість газо-паливної системи в цілому до дії агресивних хімічних сполук
 • збільшити термін служби фільтрів за рахунок того, що рівень їхнього забруднення істотно знижується.

Магістральна трубка FARO успішно пройшла технічні випробування та отримала сертифікат відповідності вимогам ЄЕК ООН. Це означає, що вона може без будь-яких обмежень застосовуватися на території України, країн СНД і Європи.

Високою якістю і надійністю також відрізняються фітинги та перехідники FARO.

Продукція компанії FARO користується величезним попитом у країнах Європи та СНД, здобуваючи тільки позитивні відгуки. Велика увага приділяється високій якості і надійності термопластикових трубок, адже їхнє застосування в газобалонних системах автомобілів є одним з найнеобхідніших завдань.

 

 

Інтернет газоболонного обладнання "Автогаз", м.Сокаль.

Предыдущие статьи
 • Інжекторна система ГБО від AC StagІнжекторна система ГБО від AC Stag
  Компанія STAG родом з Польщі, вона є одним з лідерів сфери виробництва газобалонного обладнання. Виробник вже більше тридцяти років утримує лідируючі позиції на ринку, поставляючи свою продукцію далеко за межі Польщі. В нашій країні продукція...
  Полная версия статьи
 • Датчики тиску та вакууму (мапсенсори) у системах ГБО.Датчики тиску та вакууму (мапсенсори) у системах ГБО.
  Комплекти ГБО 4-го покоління комплектуються додатковим датчиком. Датчик тиску і вакууму вимірює різницю між розрядження у впускному колекторі і тиском газу в рампі інжекторів. Інша поширена назва цього датчика - MAP-сенсор.
  Полная версия статьи
 • Газові форсунки Magic JetГазові форсунки Magic Jet
  Magic Jet пропонує широкий асортимент форсунок для ГБО, які відрізняються гідною надійністю і при цьому доступною ціною. Сьогодні в модельну лінійку інжекторів Magic Jet входять такі моделі, як Magic Jet FX, з трьома і чотирма циліндрами.
  Полная версия статьи