Корзина
224 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Знижка 15% на ГАЗОАНАЛІЗАТОРКупуй зі знижкою

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+38067-374-28-72
+38050-962-67-45
АвтоГаз - Газобалонне обладнання для Авто.
Корзина

Газові форсунки Magic Jet

Газові форсунки Magic Jet

Magic Jet пропонує широкий асортимент форсунок для ГБО, які відрізняються гідною надійністю і при цьому доступною ціною. Сьогодні в модельну лінійку інжекторів Magic Jet входять такі моделі, як Magic Jet FX, з трьома і чотирма циліндрами.

Інжектор HL Propan Magic FX використовується в автомобільних газових установках четвертого покоління (послідовне впорскування газу). Форсунки мають опір 2 та 1.6 Ом і використовуються в складних транспортних засобах, які відповідають нормам токсичності вихлопних газів Euro-4. Електричне підключення виконується так само, як і в форсунках Valtek.

Форсунки Magic FX з 3 і 4 циліндрами мають опір 2 Ом і швидкість використання в складних транспортних засобах, які відповідають нормам токсичності вихлопних газів Euro-4. Електричне підключення виконується так само, як і в форсунках Valtek Rail. Холості котушки гарантують продуктивність, точність і високу швидкість, що робить роботу двигуна на LPG-паливі більш економічною.

Форсунки Magic Jet 1 циліндр HL Пропан мають опір 2 Ом і швидкість, яка дозволяє використовувати їх в складних транспортних засобах, які відповідають вимогам норми токсичності Euro-4. Електричне підключення виконується в один і той же роз'єм, як і в форсунках Valtek Rail. Єдина котушка гарантує точність ходу і високу продуктивність.

Залежно від моделі, в комплектацію форсунок входять вбудовані котушки, вбудований датчик температури. Калібрування сопла в межах 1,5-2,1 мм

У нас Ви можете придбати в асортименті оригінальні форсунки Magic Jet

 

Другие статьи