Корзина
239 отзывов
Знижка 15% на ГАЗОАНАЛІЗАТОРКупуй зі знижкою

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+38067-374-28-72
+38050-962-67-45
АвтоГаз - Газобалонне обладнання для Авто.
Корзина

Фільтри тонкого очищення газу ГБО

Фільтри тонкого очищення газу ГБО

Такі фільтри використовуються тільки в системах уприскування газу і встановлюються перед газовими форсунками. Газовий інжектор – дуже точний механізм, який...

Газовий інжектор – дуже точний механізм, який не терпить бруду. Під час переходу пропан-бутану з рідкої в парову фазу виділяється багато нафтових речовин. У них присутня навіть вода, але в дуже малих кількостях. Тому від цих домішок і потрібно захистити газові форсунки.

Корпус фільтрів тонкого очищення виконується з металу, найчастіше з алюмінію або пластика. Діляться такі фільтри на два типу – зі змінними елементами і одноразові.

Періодичність заміни фільтра ГБО

Періодичність заміни фільтрів дуже важлива, тому що забивання фільтруючого елемента створює високий опір потоку газу, що призводить до роботи двигуна на збіднених сумішах. А наслідком цього стає перегрів.

Ще одним негативним явищем може стати розрив фільтру під тиском, через що весь бруд направиться прямо в газобалонне обладнання і виведе його із ладу. Частота заміни фільтра залежить від умов експлуатації автомобіля, але на наших дорогах рекомендується міняти його приблизно кожні 10 тисяч пробігу.

Більшість фільтрів, що використовуються в ГБО, виконані з фільтрувального картону. Однак останнім часом з'явилося багато фільтрів, зроблених з інших матеріалів. На додаток до здатності утримувати домішки і бруд, фільтр повинен мати відповідну міцність. Достатньої міцності вдається домогтися за допомогою спеціальної форми фільтра у вигляді гармошки і додаткових матеріалів у вигляді армуючих сіток.

Фільтруючі матеріали:

  • Целюлоза, або фільтрувальний папір, – найбільш популярний матеріал. При виробництві фільтрів целюлозу просочують спеціальними смолами і додають в неї синтетичні волокна, що значно підвищує стійкість до води. До мінусів целюлози можна віднести старіння і розсипання навіть без роботи.
  • Поліестер. Поліестеровий матеріал має ряд переваг перед тканими фільтрами. Це краща ефективність фільтрації і відсутність старіння і деформації.
  • Скловолокно. Має дуже низький опір потоку, але вимагає більш частої заміни, оскільки з часом може почати пропускати бруд.
  • Булпром. Це один з найновіших фільтруючих матеріалів на ринку ГБО. Булпром має структуру піни, а його фільтруючий елемент заповнює весь корпус фільтра. Таким чином, не дивлячись на відносно широкі пропускні пори, булпрен найбільш ефективно фільтрує дрібні частинки і нафтові фракції. Принцип його роботи можна порівняти з відцентровим фільтром. Маючи у своїй структурі мільйони коридорів з поворотами і розворотами, бруд під впливом відцентрової сили осідає на стінках цього матеріалу. Ще одним плюсом матеріалу є дуже низький опір потоку газу.

Фільтри для метану

Метан газ чистий, на заправках він висушується від конденсату, тому в автомобілі його потрібно відфільтрувати від механічного сміття. Для цього застосовують повстяні фільтри у вигляді таблеток, які встановлюються на вході редуктора.

Другие статьи