Корзина
224 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Знижка 15% на ГАЗОАНАЛІЗАТОРКупуй зі знижкою

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+38067-374-28-72
+38050-962-67-45
АвтоГаз - Газобалонне обладнання для Авто.
Корзина

Фільтри грубого очищення газу ГБО.

Фільтри грубого очищення газу ГБО.

У системах ГБО, що працюють на пропан-бутані, газ перебуває в рідкому (до редуктора-випарника) і паровому станах (після редуктора). Тому і фільтрацію ділять на ...

Тому і фільтрацію ділять на два етапи. Насамперед очищається рідка форма газу, другою – пароподібна. В першому випадку працює фільтр грубого очищення (або фільтр рідкої фази), в другому – тонкого.

Газ в рідкій фазі фільтрується в два етапи:

  • Попереднє очищення відбувається в балоні на забірній трубці мультиклапана. Сітчастий наконечник очищає газ від крупного сміття та пилу.
  • Наступний етап фільтрації відбувається в електромагнітному клапані газу або в редукторі (якщо фільтр вбудований в корпус редуктора). Фільтри цих двох типів виконують однакову задачу, проте працюють вони в різних умовах. Газовий клапан працює в температурах, близьких до атмосферних, а ось редуктор працює при температурі, близькій до температури двигуна, тому що він підключений до системи охолодження двигуна. Фільтруючий елемент другого типу повинен бути виконаний з матеріалу, що витримує високі температури.
Увага застереження!

З обережністю ставтеся до фільтрів неоригінального виробництва. Вони можуть не відповідати нормам і умовам експлуатації. Застосування таких матеріалів призведе до передчасного виходу з ладу редуктора, а за ним і газових інжекторів. Використовуйте тільки оригінальні фільтри.

Стандартна конструкція фільтра – це каркас (метал або пластик), що складається з двох паралельних частин, і фільтруючий елемент між ними, виконаний зазвичай з картону. Місце з'єднання картону з каркасом склеюється. В цьому і полягає проблема фільтрів, які перебувають в редукторі. Як відомо, при нагріванні і охолодженні матеріали деформуються, і кожен матеріал в залежності від його густини деформується з різним ступенем. Так, при нагріванні і охолодженні з часом каркас відстає від фільтруючого елемента і стає непридатним для використання.

Що стосується фільтрів з газових клапанів, то вони працюють практично в однаковому тепловому режимі без різких стрибків і перепадів.

 

Останнім часом все більше виробників виробляють фільтри для рідкої фази без використання клею. Корпус найчастіше використовується пластиковий зі спеціальними замками для фільтруючого картону. Тим самим підвищилася площа фільтрування, надійність фільтрів і знизилася вартість продукції.

Також в газовому клапані встановлений магніт для уловлювання з газу металевого пилу.

Другие статьи